İsmail Şanlı - Çınar Kaymakamı
Çınar Kaymakamı
  • Kaymakamımızın Mesajı
  • Saygıdeğer Çınarlılar, Kıymetli Mesai Arkadaşlarım, Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı’nın atama kararnamesi ile Kaymakam olarak atandığım Çınar İlçesinde göreve başlamış bulunmaktayım. Güzide ilçemiz Çınar'da siz değerli halkımıza hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim. Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, halkın yaşam kalitesinin artırılması, kurumlar ve şehrin dinamikleri arasında uyum en çok üzerinde duracağım, takip edeceğim ve destekleyeceğim konulardır. Kaymakamlığım süresince, adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü içerisinde görev yapma bilinci ve gayretiyle hizmet edeceğim. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; vatandaşın yerine kendimizi koyarak empati yapmaya, problemlerin çözümünde sonuç odaklı davranılmasına, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve koordinasyon içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir. Çınar İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; saygıdeğer Çınarlılar'ın, milletvekillerimizin, siyasi parti temsilcilerinin, belediye başkanımızın ve meclis üyelerimizin, il genel meclisi üyelerinin, üniversitemizin, muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Çınar’a en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Bu vesile ile Çınar halkını, kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarımı sevgi ile selamlıyorum.
  •   Kaymakamın Biyografisi
  • İsmail ŞANLI 1981 Yılında Sivas’ta Dünyaya Geldi. İlk ve Orta Öğrenimini Sivas’ta, Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Dicle Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi aldı. Maliye Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığında çalıştı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık Sınavını Kazanarak Tokat Kaymakam adayı olarak atandı. Çorum Uğurludağ, Bolu Kıbrısçık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Yozgat Kadışehri ve Diyarbakır Hani ilçelerinde Kaymakamlık görevini müteakiben 23 Ağustos 2013 tarihinden itibaren İlçemizdeki görevine başlamıştır. İngiltere Manchester Üniversitesinde 9,5 ay süreyle Dil, Kamu yönetimi ve İngiltere Kamu Yönetimi alanında eğitim ve incelemelerde bulundu. Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü TODAİE) 40. Dönem Kamu Diplomasisi programını bitirdi, Kara Harp Okulu, Jandarma Okullar Komutanlığı bünyesinde Subay Temel Askerlik ve Subaylık Anlayışı kazandırma ve Subay Temel Kursunu aldı. Avrupa girişimcilik ödülüne ülkemizi temsilen yürüttüğü bir proje kosgeb tarafından aday gösterilmişti. Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından yılın kamu yöneticisi ödülü, yozgat ekonomisini değer katanlar ödülü aldı. Avrupa Birliği Projelerinde koordinatörlük görevleri ile Kadın ve çocuğa yönelik şiddet konularında bildirileri bulunmaktadır.
  • Kaymakam'a Mesaj Gönder

  • Projeler
  • cinaryaziisleri cinarkymk
Çınar İlçe Stadyumu Tamamlanıyor
23.07.2015

Çınar İlçe Stadyumu Tamamlanıyor

 ÇINAR KAYMAKAMI İSMAİL ŞANLI SPOR TESİSLERİNDE İNCELEMELRDE BULUNDU

İLÇE STADYUMU SENTETİK SAHA VE TRİBÜN ÇALIŞMALARI BİR AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

 ÇINAR İLÇE STADYUMU 1 AYA KADAR BİTİYOR

 
ÇINAR KAYMAKAMI İSMAİL ŞANLI SPOR TESİSLERİNDE İNCELEMELRDE BULUNDU
İLÇE STADYUMU SENTETİK SAHA VE TRİBÜN ÇALIŞMALARI BİR AY İÇİNDE TAMAMLANACAK
 
Diyarbakır/Çınar
 
Çınar İlçesinde yapımı devam eden İlçe Stadyumunun inşaatında incelemelerde bulunan Çınar Kaymakamı İsmail Şanlı yetkilililerden bilgi aldı. Yaklaşık 6 aydan buyana devam eden çalışmalarda sona gelinen tesislerin Ekim ayında bitirleceği ve müsabaka oynanabilecek duruma geleceği belirtildi. Yüklenici firmadan inşaatla ilgili bilgi alan Kaymakam Şanlı Tesislerde 750 kapasiteli tribün, 6 soyunma odası, Hakem odası idari odalardan oluşan tribün binası. Uefa ölçülerinde Sentetik yüzeyli futbol sahası, 5 parkurlu Atletizm pisti, 500 araçlık otopark ve spor alanları bulunmakta çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını beklediğimiz tesislerimizi gençlerimizin ve halkımızın hizmetine sunacağız. Gerek ilçeimizde yapılacak olan futbol müsabakalarına gerekse okullarımıza hizmet verecek olan tesislerden halkımızda faydalanabilecek. Bunun için kısa bir süre içinde bir planlama yaparak Antrenör ve öğretmenlerimizle tesisimizi halka açık hale getireceğiz dedi.  Önceki Yazı Sonraki Yazı