İsmail Şanlı - Çınar Kaymakamı
Çınar Kaymakamı
  • Kaymakamımızın Mesajı
  • Saygıdeğer Çınarlılar, Kıymetli Mesai Arkadaşlarım, Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı’nın atama kararnamesi ile Kaymakam olarak atandığım Çınar İlçesinde göreve başlamış bulunmaktayım. Güzide ilçemiz Çınar'da siz değerli halkımıza hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim. Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, halkın yaşam kalitesinin artırılması, kurumlar ve şehrin dinamikleri arasında uyum en çok üzerinde duracağım, takip edeceğim ve destekleyeceğim konulardır. Kaymakamlığım süresince, adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü içerisinde görev yapma bilinci ve gayretiyle hizmet edeceğim. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; vatandaşın yerine kendimizi koyarak empati yapmaya, problemlerin çözümünde sonuç odaklı davranılmasına, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve koordinasyon içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir. Çınar İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; saygıdeğer Çınarlılar'ın, milletvekillerimizin, siyasi parti temsilcilerinin, belediye başkanımızın ve meclis üyelerimizin, il genel meclisi üyelerinin, üniversitemizin, muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Çınar’a en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Bu vesile ile Çınar halkını, kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarımı sevgi ile selamlıyorum.
  •   Kaymakamın Biyografisi
  • İsmail ŞANLI 1981 Yılında Sivas’ta Dünyaya Geldi. İlk ve Orta Öğrenimini Sivas’ta, Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Dicle Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi aldı. Maliye Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığında çalıştı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık Sınavını Kazanarak Tokat Kaymakam adayı olarak atandı. Çorum Uğurludağ, Bolu Kıbrısçık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Yozgat Kadışehri ve Diyarbakır Hani ilçelerinde Kaymakamlık görevini müteakiben 23 Ağustos 2013 tarihinden itibaren İlçemizdeki görevine başlamıştır. İngiltere Manchester Üniversitesinde 9,5 ay süreyle Dil, Kamu yönetimi ve İngiltere Kamu Yönetimi alanında eğitim ve incelemelerde bulundu. Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü TODAİE) 40. Dönem Kamu Diplomasisi programını bitirdi, Kara Harp Okulu, Jandarma Okullar Komutanlığı bünyesinde Subay Temel Askerlik ve Subaylık Anlayışı kazandırma ve Subay Temel Kursunu aldı. Avrupa girişimcilik ödülüne ülkemizi temsilen yürüttüğü bir proje kosgeb tarafından aday gösterilmişti. Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından yılın kamu yöneticisi ödülü, yozgat ekonomisini değer katanlar ödülü aldı. Avrupa Birliği Projelerinde koordinatörlük görevleri ile Kadın ve çocuğa yönelik şiddet konularında bildirileri bulunmaktadır.
  • Kaymakam'a Mesaj Gönder

  • Projeler
  • cinaryaziisleri cinarkymk
Çınar'da 77,5 Km. Köy Yolumuz Onarıldı
23.07.2015

Çınar'da 77,5 Km. Köy Yolumuz Onarıldı

2013 YILI İÇERİSİNDE 77,5 KM YOL YAPIM VE ONARIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK

-KAYMAKAMLIK TARAFINDAN YAPILAN İHALELERLE KÖY GRUP YOLLARI ASFALTLANDI

2013 YILI İÇERİSİNDE 77,5 KM YOL YAPIM VE ONARIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK

 

Kaymakamlığımız Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından 2013 KÖYDES Yatırım Programında bulunan muhtelif köy yolları asfalt onarım işi için 3200 ton ve ilave olarak da 2200 ton olmak üzere 5400 ton sıcak asfalt (BSK) malzemesi döşendi.  

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin ekiplerince nakliye, serme ve sıkıştırma işlemi yapılarak toplam 77,5 km asfalt yol onarımı gerçekleştirilmiştir.

Kaymakamımız İsmail Şanlı 2013 yılı Köydes yatırım programı kapsamında İl Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliğimiz Çınar İlçemize bağlı köy yollarında 77,5 Km. Yol onarımı gerçekleştirdi. 2014 Yılı içerisinde de Kaymakamlık olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

            Çınar Kaymakamlığı KÖYDES Programıyla yapılan köy yolları:

Aşağıkonak Kyy. Ekinveren Kyy, Göktepe-Görses-Solmaz-Karabudak Grup kyy, Tilver-Bulutçeker-Karaçbelik-Bayırkonak Grup kyy, Çakırkaya kyy, Ortaşar Kyy. Yıllarca-Yarımkaş Grup Kyy, Bozçalı Köyü Selman Mez. Altınakar Köyü Gelensu Mez ve Göktepe Köyü Mollapolat Mezrası)Önceki Yazı Sonraki Yazı