İsmail Şanlı - Çınar Kaymakamı
Çınar Kaymakamı
  • Kaymakamımızın Mesajı
  • Saygıdeğer Çınarlılar, Kıymetli Mesai Arkadaşlarım, Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı’nın atama kararnamesi ile Kaymakam olarak atandığım Çınar İlçesinde göreve başlamış bulunmaktayım. Güzide ilçemiz Çınar'da siz değerli halkımıza hizmet etmenin büyük bir onur olduğunu ve ağır bir sorumluluk gerektirdiğini öncelikle belirtmek isterim. Toplumda huzur ve güvenin sağlanması, eğitim ve sağlıkta kalitenin yükseltilmesi, şehit ve gazi ailelerine, yaşlılarımıza, yardıma muhtaç vatandaşlara, korunmaya muhtaç çocuklarımıza ve engellilerimize sürekli ve kaliteli hizmet sunumu, halkın yaşam kalitesinin artırılması, kurumlar ve şehrin dinamikleri arasında uyum en çok üzerinde duracağım, takip edeceğim ve destekleyeceğim konulardır. Kaymakamlığım süresince, adalet, tarafsızlık, sevgi ve hoşgörü içerisinde görev yapma bilinci ve gayretiyle hizmet edeceğim. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı yürütürken kanun ve hukuk çerçevesinde; vatandaşın yerine kendimizi koyarak empati yapmaya, problemlerin çözümünde sonuç odaklı davranılmasına, görevin ve işin hakkının verilmesine, karşılıklı saygı, işbirliği ve koordinasyon içerisinde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini çağdaş niteliklerde sunulması ve vatandaşlarımızın buna kolay ve çabuk bir şekilde erişmesi yönündeki çalışmalara gayret gösterilecektir. Çınar İlçemizin daha ileri bir noktaya götürülebilmesi için; saygıdeğer Çınarlılar'ın, milletvekillerimizin, siyasi parti temsilcilerinin, belediye başkanımızın ve meclis üyelerimizin, il genel meclisi üyelerinin, üniversitemizin, muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarının, kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan mesai arkadaşlarımın, katkı ve desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine olan inancım tamdır. Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle güzel bir ekip olarak Çınar’a en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Bu vesile ile Çınar halkını, kurum ve kuruluşlarımızda çalışan siz değerli çalışma arkadaşlarımı sevgi ile selamlıyorum.
  •   Kaymakamın Biyografisi
  • İsmail ŞANLI 1981 Yılında Sivas’ta Dünyaya Geldi. İlk ve Orta Öğrenimini Sivas’ta, Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde lisans, Dicle Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi aldı. Maliye Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığında çalıştı. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık Sınavını Kazanarak Tokat Kaymakam adayı olarak atandı. Çorum Uğurludağ, Bolu Kıbrısçık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği, Yozgat Kadışehri ve Diyarbakır Hani ilçelerinde Kaymakamlık görevini müteakiben 23 Ağustos 2013 tarihinden itibaren İlçemizdeki görevine başlamıştır. İngiltere Manchester Üniversitesinde 9,5 ay süreyle Dil, Kamu yönetimi ve İngiltere Kamu Yönetimi alanında eğitim ve incelemelerde bulundu. Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü TODAİE) 40. Dönem Kamu Diplomasisi programını bitirdi, Kara Harp Okulu, Jandarma Okullar Komutanlığı bünyesinde Subay Temel Askerlik ve Subaylık Anlayışı kazandırma ve Subay Temel Kursunu aldı. Avrupa girişimcilik ödülüne ülkemizi temsilen yürüttüğü bir proje kosgeb tarafından aday gösterilmişti. Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından yılın kamu yöneticisi ödülü, yozgat ekonomisini değer katanlar ödülü aldı. Avrupa Birliği Projelerinde koordinatörlük görevleri ile Kadın ve çocuğa yönelik şiddet konularında bildirileri bulunmaktadır.
  • Kaymakam'a Mesaj Gönder

  • Projeler
  • cinaryaziisleri cinarkymk
Kaymakamlık Futbol Turnuvası Yapılıyor
23.07.2015

Kaymakamlık Futbol Turnuvası Yapılıyor

 Çınar Kaymakamlığı yeni yapılan Futbol sahasında futbol turnuvası düzenlenecek.

 Çınar Kaymakamlığı Büyük saha Futbol Turnuvası Katılım Şartları

 

1- Turnuva İlçe merkezi ve köylere açık olup Müracaatlar 10 Mart-28 Mart tarihleri arasında Çınar İlçe Gençlik spor Müdürlüğüne yapılacaktır.
 
2- Çınar Kaymakamlığı Büyükler Futbol Turnuvası 7 Nisan tarihinde başlayıp 18 Mayıs tarihinde sona erecektir.
 
3- Turnuva Kuralları Türkiye Futbol Federasyonunun evrensel fubol kuralları ile oynananacaktır.
 
4- Elemeli eşleşmelerde beraberlik halinde penaltı vuruşlarına geçilecektir.
 
5- Maç Süresi 30*30 şeklinde iki devre oynanacaktır.
 
6- Maçların Lig yada eleminasyon sistemiyle oynanması katılacak takım sayısına göre belirlenecektir.
 
7- Turnuva Sonucunda İlk 3 Sırayı alan ve en centilmen takıma ödüller verilecektir.
 
8- Takımlar 11 as ve 7 yedek 18 oyuncudan oluşacaktır. Her takım 5 oyuncu değiştirme hakkına sahip olacaktır.
 
9- Profesyonel ve aktif futbolcular turnuvaya katılamaz.
 
10-Her takım Antrenör dışında sahada İdari sorumlu bulundurmak zorundadır.
 
11- Mevcut liste dışında oyuncu oynatan takımlar, Centilmenliğe aykırı hareket edenler, Taraftarı olaylara sebebiyet verenler turnuvadan ihraç edilecektir.
 
Müracaat Dosyasında olacak belgeler
 
Takım İsim Listesi
Müracaat Dilekçesi
Nüfus Cüdan Fotokopisi
Sağlık RaporuÖnceki Yazı Sonraki Yazı